Now in competition center -

H14

     Bib# Name, Surname            Team                 Leg 1              Leg 2              Leg 3              Result             Start              
   1   14 Космынин Александр       Белово, ДТДиМ                                                              00:34:14     (  1) 
   2   97 Крутилин Ярослав         М-реченск, ДЮЦ                                                             00:36:12     (  2) 
   3   48 Артемьев Артем           Гурьевский р-н                                                             00:36:59     (  3) 
   4  100 Синикин Никита           М-реченск, ДЮЦ                                                             00:37:09     (  4) 
   5  137 Креч Никита              Н-кузнецк, Орион                                                           00:37:13     (  5) 
   6   43 Фахрутдинов Егор         ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              00:38:35     (  6) 
   7   98 Куминов Михаил           М-реченск, ДЮЦ                                                             00:39:58     (  7) 
   8   39 Некрасов Артём           ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              00:46:48     (  8) 
   9   99 Мысник Матвей            М-реченск, ДЮЦ                                                             00:51:31     (  9) 
  10  133 Вавилов Владимир         Н-кузнецк, Орион                                                           00:52:58     ( 10) 
  11   42 Сотников Дмитрий         ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              00:53:08     ( 11) 
  12  105 Критонов Александр       М-реченск, КДЮСШ                                                           00:58:12     ( 12) 
  13   68 Шатабалов Сергей         Калтан                                                                     01:05:40     ( 13) 
  14  161 Шабалин Артем            Прокопьевск, ЦДОД                                                          01:05:57     ( 14) 
  15  122 Иванов Ахилес            Н-кузнецк, ГДДюТ                                                           01:08:34     ( 15) 
  16  124 Лисянченко Максим        Н-кузнецк, ГДДюТ                                                           01:11:25     ( 16) 
  17   84 Глущенко Данил           Киселевск                                                                  01:13:23     ( 17) 
  18    3 Гулик Артем              Белово, ДДТ                                                                01:13:33     ( 18) 
  19    5 Королев Дмитрий          Белово, ДДТ                                                                01:14:15     ( 19) 
  20   60 Казанцев Илья            Калтан                                                                     01:14:27     ( 20) 
  21   93 Болдырев Григорий        М-реченск, ДЮЦ                                                             01:22:59     ( 21) 
  22   91 Шубин Никита             Киселевск                                                                  01:24:12     ( 22) 
  23  104 Кондрашов Роман          М-реченск, КДЮСШ                                                           01:25:48     ( 23) 
  24   74 Юдин Егор                Кемерово                                                                   01:26:46     ( 24) 
  25  171 Эмлер Алексей            Юрга                                                                       01:26:53     ( 25) 
  26   12 Гапонько Алексей         Белово, ДТДиМ                                                              01:27:29     ( 26) 
  27  163 Янмурзин Артур           Прокопьевск, ЦДОД                                                          01:27:29     ( 26) 
  28   52 Лашин Максим             Гурьевский р-н                                                             01:27:58     ( 28) 
  29  158 Опрыск Артем             Прокопьевск, ЦДОД                                                          01:28:34     ( 29) 
  30   67 Шабалин Вадим            Калтан                                                                     01:31:08     ( 30) 
  31  107 Лубарев Даниил           М-реченск, КДЮСШ                                                           01:31:46     ( 31) 
  32  164 Алексеев Кирилл          Юрга                                                                       01:36:59     ( 32) 
  33    2 Гордеев Никита           Белово, ДДТ                                                                01:37:54     ( 33) 
  34  157 Нигматзянов Алексей      Прокопьевск, ЦДОД                                                          01:43:15     ( 34) 
  35  144 Гулевский Дмитрий        Прокопьевск, ДДТ                                                           01:46:40     ( 35) 
  36  132 Баталыгин Данил          Н-кузнецк, Орион                                                           01:48:09     ( 36) 
  37  150 Одинцов Максим           Прокопьевск, ДДТ                                                           01:54:08     ( 37) 
  38   36 Кочкин Сергей            ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              01:58:35     ( 38) 
  39   46 Щепин Никита             ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              02:01:26     ( 39) 
       71 Козлов Александр         Кемерово                                                                                     
       75 Юдин Симон               Кемерово                                                                                     
       53 Макрушин Игорь           Гурьевский р-н                                                                               
      106 Куксин Артём             М-реченск, КДЮСШ                                                                             
       89 Усачев Артем             Киселевск                                                                                    
       54 Нигадов Станислав        Гурьевский р-н                                                                               
       37 Курашёв Алексей          ГАУДО КОЦДЮТЭ